Wczytywanie...
Logo
Realizacje. Ewa & Roman Fleszar
Realizacje. Ewa & Roman Fleszar
Realizacje. Ewa & Roman Fleszar

Zamóweinia Artystyczne

Ewa i Roman Fleszar

W naszej ofercie znajdują się pomniki, statuetki okolicznościowe, tablice, medale oraz polichromie wykonane na zlecenie. Są one tworzone indywidualnie na podstawie wytycznych klientów z takich materiałów jak brąz, kamień i szkło. Podejmujemy się wykonania pojedynczych egzemplarzy lub serii w dowolnych rozmiarach. Współpracujemy z firmami w USA i w Polsce zajmującymi się wykonawstwem sztuki sakralnej, wieloma instytucjami kultury, a także odbiorcami indywidualnymi.

Owocem naszej trzydziestoletniej działalności są m.in. projekty dla: TOYOTA, COMARCH, ROLESKI, BRW, Rohn & Associates Design, Inc, TARNOWSKA NAGRODA FILMOWA, FESTIWAL TALIA, GAUDE MATER.

Przystępujemy do realizacji zamówienia po szczegółowym omówieniu projektu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i podejmiemy się wyceny projektu mailowo lub telefonicznie.

Zamów wycenę projektu
Rzeźbiarka Ewa Fleszar podczas prac nad kolejną realizacją artystyczną.

Sztuka Projektowania

Lata doświadczenia nauczyły nas, że planowanie i przejrzystość naszej działalności są podstawą dobrej współpracy. Podczas całego procesu jesteśmy w bezpośrednim kontakcie ze zleceniodawcą, co daje pewność perfekcyjnego wykonania dzieła.

Etapy Procesu Twórczego

01.

Wstępna rozmowa i wycena

Pierwszym etapem jest zrozumienie potrzeby i celu danego zlecenia. Uwzględniamy życzenia klienta a także budżet którym dysponuje. Na cenę wpływa m.in. wielkość zamówienia, nakład i rodzaj materiału.
02.

Szkic, wizualizacja, model

Nasze autorskie projekty przygotowujemy na podstawie wytycznych klienta. Prezentujemy najpierw alternatywne szkice, tak by dobrać najlepsze rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb. Następnie wykonujemy wizualizacje lub modele w małej skali, które pozwalają zobrazować, jak może wyglądać finalna rzeźba.
03.

Odlew, finalne szlify

Używamy naturalnych materiałów najwyższej jakości, jak brąz, kamień czy szkło. Dzięki temu nasze dzieła są trwałe i ponadczasowe. Nawet przy większych nakładach każda sztuka dopracowana jest ręcznie, w dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Dzieła mogą być dodatkowo wzbogacone o indywidualne elementy, czy grawer, co czyni je unikatami.
04.

Wysyłka i/lub montaż

W przypadku pomników i tablic służymy radą oraz czuwamy nad odpowiednim montażem. Mniejsze realizacje dostarczamy osobiście lub wysyłamy solidnie zapakowane presyłką kurierską, by zapewnić bezpieczeństwo w transporcie.

Ewa i Roman
Fleszar

Ewa i Roman Fleszar

Zajmujemy się profesjonalnie tworzeniem sztuki i zleceń artystycznych już od ponad 30 lat. Oboje ukończyliśmy studia magisterskie w Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu na Wydziałach Rzeźby i Malarstwa. W naszej karierze otrzymaliśmy stypendia i nagrody za twórczość artystyczną. Jesteśmy małżeństwem, wspólnie projektujemy, wykonujemy i nadzorujemy cały proces twórczy.

Z pasją dbamy o to, by każdy projekt i jego realizacja były najwyższej, artystycznej jakości. Zależy nam, by nasi klienci mogli z dumą prezentować zrealizowane przez nas dzieła. Z wieloma współpracujemy już od lat, co jest dowodem naszej rzetelności.